O nas

Sitodrukowy jest młodą, prężnie działającą firmą od 2011 roku. Zajmujemy się znakowaniem odzieży w bardzo szerokim i specjalistycznym zakresie. Wykonywane są znakowania z wykorzystaniem technologii sitodruku, termotransferu, haftu oraz folii fleks. Dostępny sprzęt pozwala na wykonywanie wszystkich metod znakowania odzieży w jednym miejscu. Naszym głównym celem jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb klientów. Wysokiej jakości usługi realizowane są w skrajnie krótkim terminie.

Do wykonywania druków bezpośrednich jak i do produkcji termotransferów stosowany jest sitodruk. Jest to najtańsze rozwiązanie dla dużych nakładów. Do wykonywania nadruków używane są farby czołowych, zagranicznych producentów. Dysponujemy własną naświetlarnią matryc sitodrukowych, druki wykonywane są na ramach Roller Newman. Nadruki utrwalane są w przelotowym tunelu suszącym z promiennikami ceramicznymi, co gwarantuje ich wysoką trwałość.

Agencjom oraz firmom odzieżowym wyposażonym w prasy termotransferowe proponujemy różnorodne termotransfery w atrakcyjnych cenach do samodzielnej aplikacji. Produkujemy termotransfery: plastizolowe, flockowe samowybieralne, odblaskowe samowybieralne, cyfrowe oraz flex.

Idealnym rozwiązaniem dla mniejszych nakładów jest znakowanie odzieży za pomocą folii ploterowych.

W naszej ofercie znajdują się również hafty. Posiadamy asynchroniczne hafciarki, które pozwalają na realizowanie kilku zleceń jednocześnie. Dzięki temu czas oczekiwania na wykonanie zlecenia jest znacznie krótszy. Sprzęt pozwala na haftowanie nawet trzydziestoma kolorami równolegle. Wykonywane są hafty bezpośrednie oraz aplikacje na wykrojach, czapkach, odzieży gotowej, ręcznikach.

Sitodrukowy wykonuje wiele zleceń zarówno dla polskich jak i zagranicznych firm.

Główne zalety firmy Sitodrukowy:

  • własne studio graficzne
  • kompleksowa i nowoczesna linia produkcyjna
  • bardzo szybka realizacja zamówień (2 kolory gotowe już następnego dnia)
  • zaplecze z szeroką ofertą odzieży w różnych kolorach
  • możliwość zamówienia termotransferów umieszczonych na odzieży lub do samodzielnej aplikacji
  • bezpłatny program dla stałych klientów
  • aplikacja metek